Twoje dane osobowe są przez nas chronione.

Zapewniamy bezpieczeństwo Twoim danym!

 

SZANOWNY KLIENCIE!

Powierzyłeś nam swoje dane osobowe w celu realizacji przez nas usług na Twoją rzecz. Pragniemy Cię zapewnić, że z nami Twoje dane są w pełni bezpieczne, albowiem przykładamy do ich ochrony dużą wagę, a w związku z wejściem w życie zmian wynikających z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”), informujemy Cię o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz o prawach jakie przysługują Ci w związku z ich ochroną.
 

ADMINISTRATOR

Administratorem Twoich danych osobowych jest Spółka LUBATEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lubawce. W każdej chwili możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Odpowiemy na każde pytanie związane z Twoimi danymi osobowymi.
 

ZMIANY

Zmiany w przepisach ochrony danych osobowych oznaczają dla Ciebie przede wszystkim to, że będziesz miał większą kontrolę na tym jakie Twoje dane są przetwarzane, oraz w jakim celu to przetwarzanie się odbywa. RODO nakłada na nas obowiązek ułatwienia Tobie dostępu do Twoich danych osobowych. Nadto, możesz żądać sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia Twoich danych osobowych, masz także prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Pamiętaj również, że jeżeli przetwarzanie Twoich danych odbywa się w oparciu o udzieloną przez Ciebie zgodę, możesz w każdej chwili tę zgodę cofnąć lub ją zmodyfikować (np. ograniczając cel przetwarzania  Twoich danych osobowych).
 

TERMIN

Zmiany obowiązują od dnia 25 maja 2018 r.
 
Zachęcamy Cię do zapoznania się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI, w której dowiesz się więcej na temat tego w jaki sposób chronimy Twoje dane osobowe.