pikowarki-i-hafciarki

Produkcja pikowanych komponentów do pokrowców

Pikowarki łańcuszkowe wieloigłowe

Sześć naszych pikowarek zapewnia wykroje niezbędne do uszycia pokrowców na materace.

  • możemy pikować z materiałów o max. szerokości 240cm
  • jednoczesna ilość igieł/pików to max. 82
  • możemy jednocześnie przepikować 4 warstwy o łącznej grubości od 1cm do 6-7cm
  • jako główny składnik pokrowca możemy wykorzystać puszystą włókninę poliestrową o różnej gramaturze, od 60g/m2 do 400g/m2 lub gąbkę o grubości od 18mm do 60-70mm
  • w ciągu 8 godzin możemy w zależności od skomplikowania wzory wypikować do 7- 8tys. metrów wykroi, przyciąć na odpowiedni wymiar i przygotować panele do dalszej produkcji
  • możemy sami wypikować większość boków do pokrowców na materace, pociąć je na odpowiednią szerokość oszczędzając mnóstwo czasu co obniża koszty produkcji
  • Pikujemy na tkaninach, dzianinach, dzianinach doppeltuch oraz dzianinach 3D

Dostosujemy się do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Ty przysyłasz wzór, jaki chciałbyś zobaczyć na swoim materacu a my jak najszybciej sprawdzimy, czy mam taką możliwość techniczną i powiadomimy Cię o tym i przyślemy gotowy pokrowiec do akceptacji, możemy również zaprojektować dla Ciebie indywidualny wzór pikowania zgodny z Twoimi wyobrażeniami i dopasowany do twojego produktu.

Jeśli potrzebujesz sam kroić i szyć jesteśmy w stanie dla Twojej wygody wypikowany materiał nawinąć na rolki o długości do 50-60m w zależności od grubości, zapakować i wysłać do Ciebie.

Hafciarka TAJIMA

Dla spersonalizowania produktu możemy na Twoim produkcie nanieść haft zgodne ze wzorem, który nam przedstawisz, lub zaprojektować go dla Ciebie.

Profesjonalna przemysłowa hafciarka japońskiej produkcji TAJIMA przystosowana do pracy ciągłej na przeróżnych materiałach.

Maszyna jednogłowicowa, jednocześnie do dwunastu kolorów haftu. Możemy haftować na wyrobach gotowych jak i na płaskich powierzchniach z prędkością haftu do 1200 obrotów.